Przyjaciele & Media

NASI PRZYJACIELE

 

Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR, Ognisko Poznań

Polskie Centrum Mediacji / oddział Poznań

 

 

 

Rzecznik Praw Dziecka

 

 

Fundacja Mamy i Taty

 

 

 

Jacek Pulikowski.pl

Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest wspólnie z przyjaciółmi założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (Angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać… Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami

 

 

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris

Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Profilaktyki Uzależnień  Poznań

Centrum Profilaktyki Uzależnień działa już od ponad 15 lat. Od czasu powstania naszego ośrodka oferujemy kompleksową terapię dla osób uzależnionych i ich bliskich.

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych psychologów specjalistów psychoterapii uzależnień, psychiatrę będącym konsultantem leczących się w poradni pacjentów.